Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapacita: 3000 sedících diváků.

Počet sky boxů: 1

Zimní stadion je provozován s umělou ledovou plochou od srpna do března běžného roku. Je využívám místním hokejovým klubem VHS HC Benešov, a vyhlášeným turnajem neregistrovaných hráčů (oficiální stránka turnaje nhlh.elak.cz) a k veřejnému bruslení, dále pak k soustředění hokejových týmů.

Zimní stadion V objektu je možnost objednání ubytování a stravování v restauraci s charakterem moderního sport-baru s vizualizací sportovních televizních programů. Ledová plocha, mantinely, strojovna chlazení, šatny hráčů, ubytovna a restaurace v letech 2003 – 2005 prošly generální rekonstrukcí v nákladech cca 25 mil.Kč.

Zařízení svou dnešní technickou úrovní a kvalitou ledu odpovídá požadavkům sehrání zápasů ledního hokeje na ligové úrovni a na úrovni mezistátních reprezentačních družstev.

Spolu s komplexní vybaveností dalších sportovišť Zimní stadion (plavecký bazén, posilovny, travnaté plochy, tenisové kurty, ubytování, stravování, sportovní bar) je zařízení výhradně k organizování sportovních soustředění žákovských, mládežnických ale i seniorských sportovních mužstev ve sportovních odvětvích jako je hokej, kopaná, plavání a tenis.

V letním období betonová plocha slouží k bruslení na kolečkových bruslí, hokejbalu, a malé kopané. Hala jako taková může být využívána k uskutečnění kulturních vystoupení, koncertů k výstavám i prodejním akcím.