Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Kobra Praha : HC VHS Benešov

5 : 7

(2:3, 2:3, 1:1)

 

Branky: 7. Paris (Žáček), 15. Novák (Georgie), 22. Pazourek (Georgiev), 29. Cerha, 48. Bárta (Paris, Žáček) – 9. Dvořák (J. Verbík, Zeman), 10. Kocman (R. Verbík, Vacek), 13. Jágr, 32. Kaňka (Zeman), 34. Kounovský (Macek), 39. Dvořák (Jágr), 60. Kaňka (Macek). Třetiny: 2:3, 2:3, 1:1.

HC VHS Benešov: Babka (Malík) – Macek, R. Verbík, Kounovský, Kaňka, Kocman – Zeman, J. Verbík, Dvořák, Jágr, Vacek – Kouba, Košatka, Dobiáš, Holánek, Moravec – Jaeger, Starec.

 

„Výhra je hrozně důležitá, protože mužstva jako Kobra nám moc nesedí. Utkání bylo neurovnané, ale padlo hodně gólů. Na snad nejmenším hřišti v soutěži bylo málo místa a nehrál se moc pohledný hokej. Obě mužstva se snažila vyhrát, protože bodů nemají nazbyt. Domácí hráli agresivně, na což nejsme moc zvyklí a opět jsme měli hodně trestných minut. Strašně se nadřeme na góly a lehce je potom po zbytečných chybách dostaneme. To nás vždycky psychicky rozhodí, hráči jsou podráždění a dlouho trvá než je dáme dohromady. Přesto jsem rád, že jsme utkání zvládli,“ uvedl po zápase trenér Benešova Josef Kaisr.

 

Autor: Pavel Šimáček

Zdroj: Benešovský Deník